طراحی وب سایت

 

در هر تجارتی واسه موفق شدن به ابزارهای زیادی نیازه، یکیش داشتن وب سایت خلاقانه و خوبه

وب سایت یعنی یک فضای نامحدود واسه همه حرفهایی که قصد داری درباره موضوع مورد نظرت بزنی. با درنظر داشتن این نکته که یک عالمه موتور جستجوی قوی هم شما را در معرفیتون به مخاطب ها که بتونن حرفهای شما را ببینن و بشنون، کمک می کنه.

اصلا ویژگیهای یک وب سایت خوب چیه؟

-دامنه مناسب: انتخاب یک دامنه زیبا و مناسب واسه کاری که براش وب سایت تهیه می کنیم شاید سخت ترین قسمت کار باشه. خیلی مهمه که بازدیدکننده بتونه راحت دامنه ما را به خاطر بسپاره…
-ظاهر و طراحی مناسب: دیدین بعضی از سایتها تو همون مشاهده اول چقدر دلچسب به نظر میان؟ تاحدی که بی اختیار آدرس سایت را حفظ می کنیم. این حس علاقه ابتدایی، نتیجه یک طراحی خوبه…
-لوگو و نشان: داشتن یک نشان تخصصی، از ابزارهای یک طراحی زیباس. لوگو و آرم تو همون نگاه اول معرف وب سایت شماس. زیبایی کار اونوقتیه که بازدیدکننده لوگوی شما را جایی ببینه و یاد سایت شما بیفته…
-دسترسی آسان: کاربر خودتون رو گیج نکنید… اجازه بدید خیلی راحت به اون مطلبی که تو نظرش بوده و وارد سایت شما شده، دسترسی پیدا کنه…
بروزرسانی مداوم: دقت داشته باشید که اگه مرتب سایت خودتونو بروزرسانی نکنید شاید که نه حتما مشتریاتونو از دست میدید…

-امنیت وب سایت: فوق العاده مهم برای حفظ برند و حتی آبروی شما…

-پشتیبانی : وجود یک پشتیبان قوی و در لحظه برای مقابله با اتفاقات غیرمنتظره و اجتناب ناپذیر دنیای وب ضروریست…

 

طراحی سایت اصفهان | طراحی سایت در اصفهان | طراحی سایت

طراحی وب سایت خلاقانه

خلاقیت لازمه طراحی وب سایت های امروزی است. در واقع وجه تمایز اصلی شما با سایر رقبا بکار بردن خلاقیت در بخش های مختلف وب سایت است. طراحی خلاق وب سایت ، در افزایش میزان تعامل وب سایت با کاربران و نهایتا جذب بازدیدکننده بسیار موثر است. پس می توان گفت طراحی وب سایت خلاقانه یکی از الزامات اصلی برای وب سایت است. یک سایت با ایده های جدید و خوب که سئوی بالایی داشته باشد بهترین گزینه برای حضور در فضای مجازی است.

تلاش همیشگی ما درگروه فناوری اطلاعات لیمو ضمن رعایت اصول و استانداردهای روز دنیا تولید وب سایت های جذاب و موثر است.

 

قیمت طراحی وب سایت:

ارائه قیمت نهایی طراحی سایت، حاصل دریافت دقیق لیست نیازها و انتظارات شما توسط کارشناسان مربوطه ما میباشد.سعی ما اینست که با نیازسنجی دقیق و ارائه قیمت منصفانه مطابق با خدمات قابل  ارائه ، شما را بعنوان مشتری همیشگی خود داشته باشیم.

طراحی وداشتن یک وب سایت خلاق ،امن، به روز و دارای پشتیبانی مطمئن را  اصلا و ابدا در سرفصل هزینه ها تعریف نکنید. در واقع  وب سایت کارآمد یک سرمایه و ابزار موثر کسب درآمد است.

تعرفه قیمت طراحی سایت به شرح زیر است:

  • ثبت دامنه: هزینه ثبت دامین یا دامنه وب‌سایت برای دامنه‌های .IR و دیگر دامنه ها یکسان نیست.
  • هاست وب‌سایت:  وب‌سایت طراحی شده باید در فضای میزبانی قرار گیرد که این فضا را هاست نامیده و قیمت آن به میزان فضا و پهنای‌باند موردنیاز وب سایت بستگی دارد. مقاله « ویژگی های یک وب هاست خوب » را مطالعه کنید.
  • طراحی گرافیک: طرح اولیه وب سایت باید بوسیله گرافیست طراحی‌وب پیاده‌سازی شود که تعیین هزینه آن به میزان مهارت گرافیست و تعداد دفعات ویرایش به خواست کارفرما، بستگی دارد.
  • اسکریپت و برنامه های مورد نیاز وب سایت:  هر سایتی نیازمند اسکریپت‌ها و نرم‌افزارهای مخصوصی است که هریک باتوجه به میزان پیچیدگی دارای تعرفه و قیمت متفاوتی می باشند. درواقع گرانترین و دشوارترین قسمت طراحی سایت، برنامه نویسی آن محسوب می شود.
  • پیاده سازی صفحات مختلف سایت توسط توسعه‌دهنده وب: در این مرحله قسمت های برنامه نویسی و گرافیکی سایت به هم متصل شده و سایت اولیه و پایه پیاده سازی می شود.
  • درج محتوای صفحات وب‌سایت: در این مرحله نیز اطلاعات موردنیاز وب سایت از جمله تصاویر و متون توسط مدیرمحتوا در وب‌سایت درج و بارگذاری می شود. این مرحله از کار می تواند به کارفرما سپرده شود.

دیگر موارد مهم

  • ایمن سازی وب سایت: جهت ارتقای امنیت وب‌سایت باید متخصص امنیت وب، میزان امنیت هاست و برنامه‌نویسی سایت را بررسی نموده و در صورت نیاز به ارتقای سطح امنیتی وب‌سایت و به روزرسانی‌های امنیتی موردنیاز بپردازد.
  • سئو و بهینه سازی سایت: در نهایت پس از تکمیل و تایید وب سایت مدیر محتوا و سئو سایت باید سئوی سایت را بررسی نموده و شروع به انجام اصلاحات و اقدامات موردنیاز جهت بالاآمدن سایت در موتور‌های جستجو نماید. بیشتر بخوانید : سئو
  • پشتیبانی وب‌سایت: پشتیبانی وب‌سایت ضمانت عملکرد آن است که در صورت بروز مشکل در هریک از بخش های سایت، بخش مربوطه سریعاً به رفع آن بپردازد.

پارامترهای مهم در طراحی سایت:

طراحی سایت اصفهان | قیمت طراحی سایت

حرف آخر

توجه داشته باشید که همیشه پرداخت بالاترین هزینه موفقیت سایت شما را تضمین نمی کند. درواقع چیزی که بیشتر اهمیت دارد تجربه و سابقه کاری شرکت طراحی وب‌سایت و درک درست هدف شما از طراحی سایت است و نیز باید بتواند بهترین روش ها با کمترین هزینه برای رسیدن به هدف را بکار گیرد.

 

سفارش طراحی قالب وردپرس

تلفن تماس چجهت مشاوره طراحی سایت وردپرس
۰۹۱۲۹۲۱۰۶۸۳
۰۹۹۰۴۳۴۷۴۶۰